Markdown (3.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Insert
et: Sisesta

en: Top
et: Ülesse

en: Path
et: Tee

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Up to date
et: Värske

en: Table
et: Tabel

en: Attributes
et: Omadused

en: Allow
et: Luba

en: All links
et: Kõik lingid

en: Position
et: Asukoht

en: Latest
et: Uued

en: Operation
et: Operatsioon

en: Query
et: Päring

en: Map
et: Kaart

en: Style
et: Stiil

en: Relative
et: Suhteline

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Set as default
et: Sea vaike valikuks

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: External links only
et: Ainult välised lingid

en: Status message
et: Olekuteade

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Internal links only
et: Ainult sisesed lingid

en: Allowed HTML
et: Lubatud HTML

en: Entity Type ID
et: Olemi tüübi ID
