Markdown (3.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Top
gl: Superior

en: Path
gl: Ruta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Titles
gl: Títulos

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: Host
gl: Anfitrión

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Table
gl: Táboa

en: Attributes
gl: Atributos

en: Allow
gl: Permitir

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Position
gl: Posición

en: Operation
gl: Operación

en: Port
gl: Porto

en: Query
gl: Consulta

en: Map
gl: Mapa

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Style
gl: Estilo

en: Relative
gl: Relativo

en: Parser
gl: Intérprete

en: Identifier
gl: Identificador

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
