Markdown (3.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Host
ne: होस्ट

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Table
ne: तालिका

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
