Markdown (3.0.0) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: URLs
af: URLe

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Host
af: Masjien

en: Up to date
af: Op datum

en: Table
af: Tabel

en: Allow
af: Toelaat

en: Operation
af: Operasie

en: Identifier
af: Identifiseerder
