Markdown (3.0.0) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: URLs
da: URLer

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Scheme
da: Skema

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Insert
da: Indsæt

en: Path
da: Sti

en: Unknown
da: Ukendt

en: Titles
da: Titler

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Link Title
da: Link-titel

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Host
da: Værtsnavn

en: Up to date
da: Seneste version installeret

en: Table
da: Tabel

en: Attributes
da: Attributter

en: Allow
da: Tillad

en: Override
da: Overskriv

en: Position
da: Placering

en: Latest
da: Seneste

en: Operation
da: Handling

en: Query
da: Forespørgsel

en: Map
da: Knyt

en: Style
da: Typografi

en: Relative
da: Relativ

en: Identifier
da: Identifikator

en: Set as default
da: Angiv som standard

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Experimental
da: Eksperimentel

en: External links only
da: Kun eksterne links

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Strikethrough
da: Gennemstreget

en: Internal links only
da: Kun interne links

en: Allowed HTML
da: Tilladt HTML
