Markdown (3.0.0) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: URLs
pl: Adresy URL

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Scheme
pl: Schemat

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Insert
pl: Wstaw

en: Top
pl: Góra strony

en: Path
pl: Ścieżka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Titles
pl: Tytuły

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Table
pl: Tabela

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Allow
pl: Zezwól

en: Override
pl: Nadpisz

en: Position
pl: Pozycja

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Operation
pl: Czynność

en: Query
pl: Zapytanie

en: Map
pl: Mapa

en: Marker
pl: Znacznik

en: Style
pl: Styl

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Relative
pl: Względne

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Flat
pl: Płaski

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: External links only
pl: Tylko odnośniki zewnętrzne

en: Status message
pl: Komunikat

en: No links
pl: Brak odnośników

en: Renderer
pl: Silnik renderujący

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Library is missing
pl: Nie znaleziono biblioteki

en: Internal links only
pl: Tylko odnośniki wewnętrzne

en: Allowed HTML
pl: Dozwolony HTML

en: Entity Type ID
pl: ID Typu Encji
