Markdown (3.0.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
