Markdown (3.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Host
de: Rächner

en: Port
de: Aaschluss
