Markdown (3.1.0) - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Scheme
fi: Skeema

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Path
fi: Polku

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Titles
fi: Otsikot

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: Host
fi: Isäntä

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Table
fi: Taulukko

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Allow
fi: Sallittu

en: Override
fi: Ohita

en: Position
fi: Sijoitus

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Port
fi: Portti

en: Query
fi: Kysely

en: Map
fi: Kartta

en: Style
fi: Tyyli

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: Parser
fi: Parseri

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Set as default
fi: Aseta oletukseksi

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Symbol
fi: Symboli

en: External Links
fi: Sivuston ulkopuoliset linkit

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: External links only
fi: Vain ulkoiset linkit

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: No links
fi: Ei linkkejä

en: Renderer
fi: Renderöijä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Internal links only
fi: Vain sisäiset linkit

en: Allowed HTML
fi: Sallittu HTML
