Markdown (3.1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Insert
nn: Set inn

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Table
nn: Tabell

en: Allow
nn: Tillat

en: Relative
nn: Relativ
