Markdown (3.1.0) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Host
sl: Gostitelj

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Table
sl: Tabela

en: Allow
sl: Dovoli

en: Position
sl: Položaj

en: Port
sl: Vrata

en: Parser
sl: Razčlenjevalnik kode

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
