Markdown (3.1.0) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Top
ug: ئۈستى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
