Markdown (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Version
ru: Версия

en: Not found
ru: Не найдено

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: You can use <a href="@filter_tips">Markdown syntax</a> to format and style the text. Also see <a href="@markdown_extra">Markdown Extra</a> for tables, footnotes, and more.
ru: Вы можете использовать <a href="@filter_tips">Markdown синтаксис</a> для форматирования и стиля текста. Также см.  to format and style the text. Also see <a href="@markdown_extra">Markdown Extra</a> для таблиц, сносок, и многое другое.

en: Markdown filter
ru: Фильтр разметки

en: Directory @path was created
ru: Каталог @path был создан
