Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Links
be: Спасылкі

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Code
be: Код

en: General
be: Агульны

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Deleted
be: Выдалена

en: Entity
be: Сутнасць

en: Greater than
be: Знак "болей за"

en: Less than
be: Знак "меней за"

en: Parser
be: Парсер

en: Paragraph one.
be: Абзац 1

en: Paragraph two.
be: Абзац 2

en: Emphasized
be: Вылучаны націскам

en: Coded
be: Кадаваны

en: Block quoted
be: У квадратных дужках

en: First item
be: Першы элемент

en: Second item
be: Другі элемент

en: Ampersand
be: Ампэрсанд (знак &)

en: Quotation mark
be: Пытальнік

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
be: Большасць малаўжывальных знакаў могуць быць ўведзены без ўсялякіх праблем.

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="@html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
be: Калі праблемы ўсё ж паўстаюць, паспрабуйце выкарыстаць адмысловыя пазначэнні для сімвалаў у HTML. Напрыклад, &amp;amp; замест сімвала амперсанта &amp;. Паглядзець поўны спіс такіх пазначэнняў можна на старонцы <a href="@html-entities">Спецыяльных HTML-сімвалаў</a>. Некаторыя з даступных HTML-сімвалаў:</p>

[ctx: Font weight]
en: Strong
be: Тоўсты
    ў кантэксце: Вага шрыфту
