Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Links
bg: Връзки

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Paragraph one.
bg: Параграф едно.

en: Paragraph two.
bg: Параграф две.

en: Emphasized
bg: Курсив

en: Coded
bg: Кодиран

en: Block quoted
bg: Цитат в блок

en: First item
bg: Първи елемент

en: Second item
bg: Втори елемент

en: Ampersand
bg: Амперсанд

en: Quotation mark
bg: Кавичка
