Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Links
ca: Enllaços

en: User
ca: Usuari

en: Not found
ca: No trobat

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Code
ca: Codi

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Lists
ca: Llistes

en: Entity
ca: Entitat

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: Title text
ca: Text del títol

en: Parser
ca: Analitzador

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Allowed HTML Tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: External links only
ca: Només enllaços externs

en: Paragraph one.
ca: Paràgraf u.

en: Paragraph two.
ca: Paràgraf dos.

en: Emphasized
ca: Emfatitzat

en: Coded
ca: Codificat

en: Block quoted
ca: Citat en bloc

en: First item
ca: Primer element

en: Second item
ca: Segon element

en: Quotation mark
ca: Marca d'interrogació

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
ca: Molts caràcters poc usuals es poden introduir sense cap problema.

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="@html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
ca: Si teniu problemes, intenteu utilitzar entitats de caràcter HTML. Un exemple d'això és &amp;amp; per un caràcter àmpersand &amp;. Per obtenir una llista completa de les entitats, consulteu la pàgina d'<a href="@html-entities">entitats</a> HTML. Alguns dels caràcters disponibles inclouen:

[ctx: Font weight]
en: Strong
ca: Marcat

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Internal links only
ca: Només enllaços interns
