Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Links
gu: કડીઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Less than
gu: ના કરતા ઓછું

en: Paragraph one.
gu: પ્રથમ ફકરો

en: Paragraph two.
gu: બીજો ફકરો

en: First item
gu: પ્રથમ વસ્તુ

en: Second item
gu: બીજી વસ્તુ
