Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Ampersand
hy: ամպերսանդ
