Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Links
is: Hlekkir

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Code
is: Kóði

en: General
is: Almennt

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.
