Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
