Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Code
ml: കോഡ്
