Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Links
mn: Холбоосууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Code
mn: Код

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Paragraph one.
mn: Догол мөр нэг.

en: Paragraph two.
mn: Догол мөр хоёр.

en: Quotation mark
mn: Ишлэлийн тэмдэг
