Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: URL
ne: यूआरएल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Code
ne: कोड

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Quotation mark
ne: उद्धरण चिन्ह
