Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Parser
sl: Razčlenjevalnik kode

en: Paragraph one.
sl: Prvi odstavek.

en: Paragraph two.
sl: Drugi odstavek.

en: Emphasized
sl: Poudarjeno

en: Coded
sl: Kodirano

en: Block quoted
sl: Citirano med besedilom

en: First item
sl: Prvi element

en: Second item
sl: Drugi element

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Quotation mark
sl: Narekovaji
