Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: User
sr: Корисник

en: Code
sr: Кôд

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Lists
sr: Листе
