Markdown (8.x-2.0-rc2) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Scheme
ca: Esquema

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Insert
ca: Insereix

en: Top
ca: Part superior

en: Path
ca: Camí

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Titles
ca: Títols

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Host
ca: Servidor

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Table
ca: Taula

en: Attributes
ca: Atributs

en: Allow
ca: Admet

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Position
ca: Posició

en: Latest
ca: Novetats

en: Operation
ca: Operació

en: Query
ca: Consulta

en: Map
ca: Mapa

en: Style
ca: Estil

en: Relative
ca: Relatiu

en: Parser
ca: Analitzador

en: Identifier
ca: Identificador

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: External Links
ca: Enllaços externs

en: Placeholder
ca: Marcador

en: External links only
ca: Només enllaços externs

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Internal links only
ca: Només enllaços interns

en: Allowed HTML
ca: HTML permès

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat
