Markdown (8.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Host
eo: Gastiganto

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Table
eo: Tabelo

en: Allow
eo: Permesu

en: Position
eo: Loko

en: Operation
eo: Operacio

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
