Markdown (8.x-2.0-rc2) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Password
is: Loyniorð

en: Weight
is: Vekt

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Settings
is: Setingar

en: Path
is: Leið

en: Unknown
is: Ókent

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Host
is: Vertstelda

en: Up to date
is: Dagført

en: Table
is: Talva

en: Allow
is: Loyv

en: Operation
is: Gerð

en: Port
is: Portur

en: Parser
is: Týðari

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
