Markdown Exporter (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Export
vi: Xuất

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Migration
vi: Nâng cấp
