Markdown Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Export
ru: Экспортировать

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Content type
ru: Тип материала

en: Created date
ru: Дата создания

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Migration
ru: Миграция

en: -- Select --
ru: -- Выбор --
