Markdown Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia
