Markdown Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி
