Markdown Exporter (8.x-1.0-rc7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Export
et: Ekspordi

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Configurations
et: Seaded

en: Migration
et: Migreerimine

en: -- Select --
et: -- Vali --
