Markdown Exporter (8.x-1.0-rc7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created date
ro: Data creării

en: Migration
ro: Migrare

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
