Markdown Exporter (8.x-1.0-rc7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Export
uk: Експортувати

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created date
uk: Дата створення

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Synopsis
uk: Анотація

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --
