Markdown Exporter (8.x-1.0-rc8) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Export
sv: Exportera

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Requirements
sv: Krav

en: Migration
sv: Migrering

en: -- Select --
sv: -- Välj --
