Markdown Exporter (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Migration
tr: Göç

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
