Markdown Exporter (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས
