Markdown Exporter (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Export
eu: Esportatu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created date
eu: Sortze data

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
