Markdown Exporter (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Export
fa: استخراج

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد
