Markdown Exporter (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Synopsis
kn: ಸಾರಾಂಶ
