Markdown Exporter (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Export
is: Flytja út

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: -- Select --
is: -- Velja --
