Markdown Exporter (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Export
ja: エクスポート

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created date
ja: 作成日時

en: Configurations
ja: システム構成

en: Migration
ja: マイグレーション

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
