Markdownify Content (1.1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Bottom
az: Aşağı

en: Languages
az: Dillər

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər
