Markdownify Content (1.1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Top
bg: Връх

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Languages
bg: Езици

en: Allowed extensions
bg: Позволени формати
