Markdownify Content (1.1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Configure
et: Seadistus

en: Bottom
et: Alumine

en: Languages
et: Keeled

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid
