Markdownify Content (1.1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Bottom
hi: तल

en: Languages
hi: भाषायें

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundles
hi: बंडल
