Markdownify Content (1.1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Bottom
hr: Dno

en: Languages
hr: Jezici

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
