Markdownify Content (1.1.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Configure
hu: Beállít

en: Bottom
hu: Alja

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: No value
hu: Nincs érték

en: All except those selected
hu: Mindet, kivéve a kiválasztottakat

en: A language code
hu: Egy nyelvkód

en: Which bundles should be indexed?
hu: Mely kötegeket kell indexelni?

en: Which languages should be indexed?
hu: Mely nyelveket kell indexelni?

en: Strip tags
hu: Jelölők eltávolítása

en: Only those selected
hu: Csak a kiválasztottakat
