Markdownify Content (1.1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Top
it: In cima

en: Configure
it: Configura

en: Bottom
it: In fondo

en: Languages
it: Lingue

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Bundles
it: Bundle

en: Allowed extensions
it: Estensioni consentite

en: No value
it: Nessun valore
